המראה הפנימית

בס"ד

היי, שמי מירב ואזנה,

שמעתי שאומרים שאני נמצאת במקום שאני נמצאת בו היום בגלל שהתנאים אפשרו לי. אני נתקלת בכל פעם באנשים שבטוחים שתנאי החיים שלהם ואירועי העבר, הם כמו צל על ההצלחה שלהם. אני חושבת שהמסר שלי הוא: שלא משנה באיזה מקום את או אתה נמצאים, הצלחה או העדר הצלחה אלו הן רק תופעות לוואי של המראה הפנימית שלנו.

אני יודעת, יש כאלו שיאמרו מדקלמת טקסטים של עוגיות מזל. אבל, אני רוצה לומר לכם, שדווקא אני העמדתי את ההבחנה החדה הזו במבחן החיים. דווקא לי התנאים לא אפשרו כלל. כ-25 שנים הייתי עובדת ציבור, עבודה אינטנסיבית ומתגמלת מכל הבחינות שהייתי צריכה לעזוב בעקבות כאבים כרוניים שתקפו אותי. פתאום, ללא תנאים ועם נסיבות שלא מאפשרות, נאלצתי לעזוב את מקום עבודתי ולשבת בבית.

 

מירב ואזנה: נאלצתי לעזוב את מקום עבודתי

זה היה רגע של מפנה, רגע שבו הייתי צריכה להחליט מה הולך לקרות אתי. כמובן, שהייתי יכולה להעצים את  הנסיגה נפשית ביני לבין עצמי ולחוות את תופעות הלוואי של גיל המעבר מוקדם.. אבל, גם יכולתי לקחת את עצמי בידיים ולראות מה אני יכולה לעשות מהנקודה הזו והלאה. אז התחלתי ללמוד, היות והיה לי הרבה זמן פנוי, למדתי הרבה.

חיפשתי תכנים שיתחברו לא רק לתבניות של עולם האימון האישי, אלא משהו שאפשר לנוע בתוכו דרך אמונה. מצאתי את מרכז כוח התודעה והתחלתי ללמוד מהבית. עברתי קורס המאמנים של אליהו שירי  ואף נבחנתי ועברתי בהצלחה בלי שאצא מהבית.

לאחר מכן, כשהרעב לידע גבר הגעתי למרכז כוח התודעה והשתלמתי בכל התכנים והקורסים. מה לגבי אותה מגבלה בריאותית?

הכלים שצברתי במשך הזמן, עזרו לי לבצע כזו עבודה עמוקה ביני לבין עצמי שהשלכתי את הקביים הנוראיים הללו והתרתי את פקעת המגבלות ומאז אני מעבירה מהניסיון הטוב הזה לאחרים. מאחורי עוד שיתופי פעולה רבים ביניהם עם מרכז כוח התודעה וארגון הידברות, קליניקה פעילה עם עשרות מתאמנות שמשפרות את איכות החיים שלהן בתנופה גדולה תוך אמונה אמתית והתפתחות אישית וסדנאות והרצאות להתמרה רגשית.

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X