מעטפת הבטחון

מכירים את הסיפור הזה שאדם נולד אל תוך מציאות שמייצרת הצלחה וודאית?

ככה היו נראים החיים שלי.. מסלול בטוח ויציב. אבי היה קבלן מצליח ואני עמדתי להמשיך את דרכו באותו המסלול, בענף התשתיות.

בגיל 21 חוויתי מכה קשה כשמשום מקום, בלי הודעה מוקדמת אבי נפטר. אני לא יכול לתאר במילים את מה שהרגשתי באותם רגעים. הרגשתי  שמעטפת הביטחון שלי נסדקת, חלומות התנפצו באכזריות אל חושך מאיים שלא ידעתי להכיל.

הבנתי שכל היציבות שחשבתי שיש לי, כל הביטחון והכוח בעצם לא היו שלי, אני שאבתי אותם מאבי. הבנתי שכרגע כללי המשחק השתנו והייתי חייב להתאים את עצמי למצב החדש.

שם טוב: כללי המשחק השתנו

אני ואחי החלטנו לנצל את התפנית הלא צפויה ולצאת לדרך עצמאית. עזבנו את החברה והתחלנו להשקיע בנדל"ן. למרות שב"ה דברים תמיד הסתדרו, כמה שהרגשתי שהיציבות הכלכלית הולכת ומתעצמת, כך גם הרגשתי שהביטחון העצמי שלי הולך ומתרסק.

הגעתי למצב של התקפי חרדה לא פשוטים, מצב שגרם לי לצאת ולשוטט ברחבי האינטרנט ולמצוא לעצמי את תרופת הפלא. קראתי אין ספור של ספרים שעוסקים בהתפתחות אישית, במטרה למצוא מענה לתקיעות הזו.

מה גילית במסע החיפושים?

יום אחד, כשאני עדיין במסע החיפושים שלי, ראיתי מודעה בפייסבוק על יום עיון של מרכז כוח התודעה  בירושלים. הגעתי לאולם מלא עד אפס מקום, אווירה מחשמלת מלווה בתחושת שייכות מדהימה, שם בפעם הראשונה פגשתי את אליהו שירי. הרגשתי שאולי עכשיו, סוף סוף, מצאתי את מה שחיפשתי כל כך הרבה זמן.

מאותו ערב הפכת להיות מאמן מצליח?

מאותו ערב עיון גורלי המשכתי במסלול של קורס המאמנים של אליהו שירי וממשם המשכתי לעוד חמש מכללות נוספות בהן למדתי NLP והתפתחות אישית ועסקית.

בשנת 2018 שיווקתי את ההרצאה הראשונה שלי אליה הגיעו 70 משתתפים.

מנקודה זו הכל התפתח מאד מהר.. כיום, אני מעביר קורסים וסדנאות, חדור ביטחון ואמונה. חיי השתנו מהקצה אל הקצה ומתוך תחושת שליחות עילאית אני כאן כדי שביחד נחווה את החיים באופן אחר. מרכז כוח התודעה ואליהו שירי הוכיחו ש"להתחיל לחיות מחדש" זוהי אינה רק אמירה, אלא דרך חיים מתממשת. 

שלכם, עופר שם טוב.

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X