הרמוניה שמעלה חיוך

בס"ד

תחשבו על פסיפס של סגנונות שונים שמתחברים בהרמוניה שמעלה חיוך, משרה רוגע ופורצת מחסומים, ב.. בבת אחת.. כן! ככה זה היה נראה ונשמע לי באותו הרגע.. לפני כ 7 שנים הגעתי להרצאה של אליהו שירי שלקח מגוון של כלים ושיטות מעולם האימון האישי, החסידות, הקבלה ויצר מארג מושלם, עליהן הוא ניצח בכריזמה מעוררת השראה ..

אושרה

אושרה: משהו ניצת בי

למרות שלא הייתי חדשה בעולם האימון, משהו ניצת בי והחלטתי להצטרף לקורס האימון האישי של אליהו שירי במרכז כוח התודעה. מאז ועד היום, השתתפתי בכל הקורסים והסדנאות של מרכז כוח התודעה, במגוון רב של תחומים.

החשיפה למרכז כוח התודעה ולאליהו שירי גרמה לי להבין שאני רוצה לפתוח את עצמי אל העיסוק המרגש הזה שנקרא אימון אישי. בערה בי התשוקה לממש את החזון שלי: לעזור לאנשים לרפא את עצמם ולהשיג את המטרות והשאיפות שלהם בחיים.  לאחר 30 שנים של קריירה עמוסה ומאתגרת בשירות השב"כ ועיסוק בנושאים שנוגעים בביטחון לאומי, החלטתי לפרוש ולהגשים את חלום חיי.

מאז.. זכיתי להעביר אין ספור תהליכים אימוניים שחלקם אף הוגדרו כהצלחה מסחררת. עבדתי עם חיילים שסבלו מפוסט טראומה, כאלו שהמצב הרגשי שלהם הוכר כנכות על ידי המדינה. הם שברו את הדפוסים המגבילים ואת התקיעות הפנימית שלהם וחזרו לחוות את החיים בשיא הכוח והעוצמה.

לאחרונה.. נחשפתי לתוכן חדש, עוצמתי, מרענן וחדשני.. קורס IAQ, שמשקף את היכולת שלנו לקחת שליטה על הנעשה בתוכנו ולהנדס את המצב הרגשי שלנו בכל רגע נתון.. למדתי להבין  ש IAQ הוא בעצם הפתרון האולטימטיבי גם לתקיעות שלנו בתהליכים אימוניים, אם אנו לא יכולים לשחרר את המאסה השלילית שאנו סוחבים על עצמנו, לא נוכל לעולם לממש את עצמנו בשיא של הישגיות.. אי אפשר לתחום מצב רגשי בתבניות.. הרוחות הסוערות שלנו בפנים חזקות מכל חומה אימונית..

נרתמתי לצלוח גם את הקורס הזה.. אני אהיה שם..

שמי אושרה בוגדרי ואני מזמינה אתכם לחוות את הרגעים הגדולים שלכן בחיים.. ביחד..

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X