הדיאטה האחרונה בחייך!

בהנחיית אליהו שירי וד"ר ראול רודריגז

הצטרפו להצלחה! לרכישת כרטיס לסדנה שתשנה את חייכם במחיר מבצע>>>

הצטרפו לסדנת בריאות אחת ויחידה!

סדנת ייחודית בת 3 מפגשים בהם נלמד על:

בהנחיית אליהו שירי וד"ר ראול רודריגז

לקבלת פרטים מלאים על הסדנא השאירו פרטים או התקשרו:

איפה?

אשקלון​

מתי?

3 מפגשים
12.2

כמה עולה?

975 ש"ח בלבד

במקום 1360 ש"ח

מהסדנה הזו, תצאו עם:

ידע של תרגילים תת הכרתיים, שמשפיעים דרמטית על:

מערכת העיכול, על תפקוד שכלי מוגבר, על חרדות ולחצים!

תדעו כיצד משפיעים התאים על הרגשות שלנו:

תדעו כיצד משפיעים התאים על הרגשות שלנו:

תבינו מהי מגיפת ההשמנה ואיך לעצור אותה:

איך להשטיח את הבטן , איך לסלק את השומנים העיקשים מכל מיני מקומות בגופנו, איך למנוע אירועים מוחיים, לשפר את תפקוד הלב, להגמיש ולהרחיב את העורקים, לחזק אותם! לנקות את המעיים, לאזן את לחץ הדם והסוכר.

הגוף לא מרגיש צעיר?

אתה מתקרב לגיל 40. אתה יודע שהגוף כבר לא מרגיש צעיר כמו בעבר… כאבים, עייפות כרונית, עיכול איטי יותר, הרופא ממליץ לקחת כדורים…

הגיע הזמן לקחת אחריות. זה בידיים שלך, ורק שלך.

בסדנאות הקודמות שלנו, המשתתפים מספרים על תוצאות מדהימות כמו איזון לחץ הדם, על כאבים שנעלמו, אנשים שהורידו 10 ק"ג תוך שבועיים, תוצאות בדיקות דם של לפני הסדנא ואחרי – פשוט מדהים!

תגלית פורצת דרך

תכני הסדנא מבוסססים על מחקר מדעי מהשנים האחרונות, תגלית פורצת דרך של חוקר שזכה בפרס נובל

אתה יכול לעשות את ההבדל:

להצעיר את התאים, 
לשפר את ההרגשה הכללית ולחיות טוב יותר

לקבלת פרטים מלאים על הסדנא השאירו פרטים או התקשרו:

בוגרי הקורס ממליצים:

ירדתי במשקלי כ7 קילו בשבועיים!!! שילבתי את הוטופגיה תוכנית האימונים שבניתי ל6 דקות עבודה שמשלבת את סודות הפיוזולוגיה לשריפת שומן ואת לא תאמיני סגולת האין עוד מלבדו!! מרוב שנכנסתי לזה בתת מודע המוח מפריש כל היום דומפין סרוטונין ולכם הסוכר לא עולה והשומן יורד בלי מאמץ!אמיתי אמיתי וזה עוד אחרי שאכלתי בשבת יותר מהרגיל!

מורן

התחלתי לאכול בריא ונכון בלי לרעוב, אני הרבה יותר שבעה במשך היום. הורדנו מהתפריט של כל הבית הרבה מוצרים שהיו דבר מובן מעליו אבל לא בריאים בעליל. ד״ר רודריגז אדם מקצועי בכל קני מידה, ומעל הכל אדם אכותי ביותר מסביר את החומר בבהירות,עניו. לא מתחרטת לרגע שנרשמתי לקורס הזה. החלום שלי כרגע זה לעשות למטופלים שלי ליווי אישי בירידה במשקל כולל קואצ׳ינג!

רונית

אני כלכך שמחה על כל הידע העצום והמעצים שקיבלתי בקורס הזה, שממש ששינה לי את החיים! ב״ה מתחילת הקורס כל יום אני מיישמת את תהליך האוטופג׳יה וכבר לאחר חודש נעלמה הדלקת שהייתה לי היד שמאל, הרגלים הפסיקו להתנפח ועם הזמן ירדתי 6 קילו! הידע הרפואי והעצות הנפלאות שקבלתי הן פשוט אוצר עבורי. בזכות השיעורים המופלאים של הרב שירי בקורס הזה, קבלתי כלים להתמודד על כל ה״שלא כסדר״ בחיי הרוחניים והגשמיים. אני מרגישה שמחה ובריאה נפשית ופיזית ברמות שלא הרגשתי בעבר.

יעלה