הגורמים המזויפים לאושר

בס"ד

כשמבקשים ממני להסביר את הזיקה שלי למרכז כוח התודעה, אני פשוט לא יודע מאיפה להתחיל..

תארו לעצמכם, ממצב של ביטחון עצמי נמוך, ממקום של לא להבין בדיוק מה אני רוצה לעשות בחיים ולאן אני אמור לקחת את עצמי, ממקום של סימן שאלה.. כן, כך הגעתי למרכז כוח התודעה.

כפיר: מי זה שנוהג מתוכי

אליהו שירי הצליח להביא אותי למקום בתוכי שתמיד חיפשתי. קורס המאמנים של אליהו שירי, השיטה המשולבת להתפתחות אישית הביאה אותי למקום שבו אני יכול להסתכל לאחור לסמן: מי היה כפיר בן טובים לפני שבע שנים ומי אני היום.. האופן שבו הכריזמה, יכולת העמידה מול קהל, ההברקה והחדשנות הוזנקו, היכולת שלי לנתב בין מערכות יחסים שונות ובשאר תחומים, מדהים!  ברמות שלפעמים אני צריך לעמוד ולבדוק: מי זה שנוהג מתוכי..

כיום, אני מאמן אישי, מרצה ומנחה סדנאות.

זכיתי לחוות הצלחות מסחררות בקליניקה שלי מסילוק גמגום סה"כ במפגש אחד, סילוק חרדות ופחדים של שנים בפחות משבוע, סילוק אובססיות והתמכרויות בשבועות בודדים ועוד..

לאחרונה רוח חדשה מכה במפרשי הנפש שלנו, IAQ הקורס שעצם מהווה את ההתחלה המבורכת של שינוי מתוך מקום נכון ובריא, מתוך מקום של כוח נפשי ולא מתוך מקו של רדיפה. אני לא יודע מה אכם, אני מתכוון להיות שם.. שמי כפיר בן טובים ואני רוצה לומר לכם שבהתאם לתקופה וכל אי הוודאות שנכנסים אלינו לחיים, עכשיו הוא הזמן ואין יותר נכון ממנו כדי לחולל שינוי אמתי והתנתקות מוחלטת מהגורמים המזויפים לאושר.. 

 

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X