כח התודעה מציג

תורת גיבורי העל!

חכמה

גבורה

עשירות

חשיפה ראשונה ובלעדית של שיטת לוחמי הנצח בסדנה שתגדיר את חייכם מחדש!

המכניזם הרוחני, קבלי, הבטוח של ההתנשאות! אליהו שירי חושף את המסילה העוצמתית והברורה ביותר שנראתה עד היום להתעלות אמיתית, חיי שפע, גבורה וחכמה.

רווקות מתמשכת? מחסור? בדידות? חוסר ביטחון? תודעה מפוזרת? גרסה מצומצמת של עצמכם?

הגיע הזמן לחוות מצבי תודעה מחוללי ניסים בחייכם!

מהיכן שאב זיגמונד פרויד את המודלים שסייעו לו בבניית תורת הפסיכואנליזה? אליהו שירי מציג את התוכן של כל התכנים בסדנה שתשנה לכם את מימדי ההתנשאות!
בפעם הראשונה בישראל! בהזדמנות חד פעמית- אתם הולכים להיחשף לפנימיות של תורת הקבלה והחסידות! על פי מסילה סודית המופיעה בתורת בני הנביאים (מקורות מדויקים).

למי הסדנה מיועדת?

כל אדם שיודע ומרגיש שהרוח היא הנתיב דרכו אפשר לנצח את הכל, רגשות,קריירה, פרנסה, הצלחה, ניצחון, אהבה ומשמעות. כל אדם שמחובר אל המוח הימני ונשאר בתדר של סקרנות, גמישות מחשבתית, פתיחות ואומץ.

כל אדם שמעוניין לבדוק אפשרות של התמסרות לדרך רוחנית נדירה וייחודית שתשמש כחרב פלאית בהתמודדות בכל תחום בחיים!

כל אדם שמסקרן אותו ללמוד על מסלול בתורת בני הנביאים (כלשון הבעל שם טוב), מסלול שמדבר על פתיחת שערי החכמה האישיים, גבורת הלב ועשירות טובה בהדרגה תוך נגיעה בשורשיי ההשפעה האמתיים.

מהי תורת גיבורי העל?

בכל אחד ואחת מאתנו ישנו כוח נצחי בלתי מבוטל, כוח שהוא בגדר החלק אלוה ממעל שלנו. את רוב החיים שלנו אנחנו יכולים להעביר מבלי לשים לב לעובדה שאנחנו מדכאים את הכוח היחיד שיכול לגרום לנו להתנשאות באמת! שליטה שכלית, פתיחת ערוצי השפע והעשירות , חוסן נפשי , מצבי תודעה גבוהים, חיסול פחדים ודאגות , כל אלו ועוד אין סוף של מצבים ממנפים יכולים להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו אם רק נדע לגעת ולהשתמש באותו כוח נצחי .. תורת גיבורי העל גורסת שכל יהודי בעולם חייב להיות, חכם, גיבור ועשיר!! (וזאת על פי מקורות נאמנים שנראה ונוכיח) איפה כל אותו השפע?? מי גזל אותו ?? איך מחזירים אותו אל החיים שלנו?? בכל רגע שאנחנו לא חיים בעוצמה של, חכמה, גבורה ועשירות, אנו מחטיאים את המטרה!!

האם לא הגיע הזמן? האם לא הגיע הזמן לחוות התנשאות אמיתית כפי שראוי לנו כבני מלכים? האם לא הגיע הזמן לאחוז בכוחם של גיבורי העל האמתיים ולהתעלות מעל מצבי נפש של חוסר אונים? אליהו שירי מזמין אותך למסע מרתק לגילוי נשמתך ועוצמתך האמיתית ולהשיב לעצמך כמו שמובא בכתבים את "החכמה" השכל שמעל השכל, הגבורה- אומץ בלב , שליטה שכלית ועשירות דקדושא, שפע של פרנסה המגיע בהדרגה ובברכה תוך כדי צעידה במסלול מרתק זה.

בחרו את האיזור בו הסדנה תתקיים: סדנת תורת גיבורי העל

לחברי האקדמיה להגשמת חלומות בלבד שריינו בחינם את מקומכם כאן למטה:

אליהו שירי חושף בפנינו את הדרך שנחצבה מגבהי מרומים על מנת להביא אותנו אל מצבי תודעה מחוללי ניסים בחיינו (בגוף, נפש, ממון, רוחניות, גשמיות, מערכות יחסים עוד..) מודלים רוחניים מעולם לא היו מעשיים יותר !

מרגישים שהחיים מתישים אתכם? אתם מרגישים מיואשים? אתם חסרים בפרנסה? מרגישים שאתם לא מצליחים למצות את כוחות הנפש שלכם? מרגישים תקועים? כנראה שלא באמת הבנו מה רוצים מאתנו, כנראה שלא נגענו במכניזם האמתי להצלחה ואושר! אנו זקוקים להתחדשות! בסדנה זו אליהו שירי הולך לחשוף לראשונה היישר ממעמקי תורת החסידות ותורת הסוד את הדרך החד משמעית אל: החכמה, הגבורה והעשירות הראויים לנו מתוקף היותנו בני מלכים !!

אודות אליהו שירי:

אליהו שירי הוא אחד המרצים הבכירים בישראל,
מייסד השיטה המשולבת להתפתחות אישית,
מקים ויו"ר בית הספר "כוח התודעה".

במסגרת בית הספר הנחה אליהו סדנאות
ענק בכל רחבי הארץ, לכל המגזרים.
הדבר המייחד את סדנאותיו הוא שקהל המאזינים מונעים
לפעולה בעוצמה גדולה ונחשפים לתרגילים טיפוליים
המשולבים במפות חשיבה מתורת החסידות
ומקבלים מענה מעשי למגוון האתגרים המאפיינים את דורנו.
כמרצה, אליהו שירי שומר על דינמיקה וחדשנות ומתאים
את תוכן ההרצאות שלו אל הקהל מולו הוא עומד.

המסע של אליהו החל כבר בגיל צעיר,
כאשר בעזרת תרגילים פשוטים פתר
בעיה כרונית של ביטחון עצמי.
מנקודה זו, אליהו סימן את מטרת חייו,
לקחת את הפוטנציאל האדיר לאושר הגנוז
בכל אדם ולהביאו לידי מיצוי מלא.
אליהו שירי תפס מקום בתודעה הציבורית
כאחד המאמנים המובילים תוך חשיפה של תכנים
מצילי חיים, ברדיו, בהרצאות, כנסים, סדנאות,
קורסים ובאתר הבית של "כוח התודעה".

מה המשתתפים בסדנאות אומרים?

נגן וידאו

נורית הרשקוביץ

רותי סורסקי

עופרה שורק

כרמלה לידגי

ורד הודסמן

גלית עמר

מה אומרים בפייסבוק?

אליהו שירי כח התודעה
×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X