תחושת שליחות

בס"ד

כבר 33 שנים שאני עוסקת בחינוך. במסגרת עיסוקי, למדתי לתואר ראשון בתנ"ך ומחשבת ישראל  ולאחר שפרשתי פרישה מוקדמת, אני יועצת ומאמנת אישית. אין כמו תחושת השליחות שממלאת אותי בכל פעם מחדש. זה דבר ששווה לקום בשבילו בכל בוקר

כדי להשלים את תחומי ההתמחות שלי, תמיד השתתפתי בקורסים שונים. נחשפתי לקורס המאמנים של אליהו שירי שכבר שמעתי עליו רבות, דרך חברה שסיפרה לי על המעלות הנפלאות של הקורס. במבט לאחור, הקורס הזה שינה לי את המבט על החיים.  היכולת לראות בכל דבר את הצד החיובי הביאה אותי למקומות שלא האמנתי. שמחה לא מוסברת,  שמחה אין סופית שפועמת בתוכי ומוקרנת החוצה. כיום, כל תשוקתי להעניק לאחרים ולעזור להם להגיע למקומות טובים יותר.

כבר בסיום הקורס זכיתי להיות שליחה נאמנה לבחורה צעירה שהרגישה שהיא קצת מאבדת כיוון, מצב שגרם לה ליפול להתמכרויות ולאחר מכן חרדות ודיכאון. עזרתי לה להתמקד, "לצרף רגלים לשולחן" כמו שאליהו קורה לזה ולמצוא את הנקודות הטובות שבה.  על ידי התרגילים העוצמתיים שנלמדו בקורס ועם הרבה סיעתא דשמייא הלא יאומן קרה: היא השתקמה, התקבלה לחברה שכל כך רצתה לעבוד בה. כיום, היא נשואה ואמא לילדה.אני כאן כדי לומר לכם שאפשר.

מסתבר שזה עדיין לא הכל. קורס חדש באופק, התחלה חדשה, תוכן חדש.  

IAQ הופכת את כל העשן הסמיך לבהירות נפלאה, להתחדשות אנרגטית שאחריה כל התהליכים הופכים לפשוטים יותר. שמי אסתר והנון .. ואני מזמינה אתכם אתי ביחד אל חוויה שתלווה אותנו בשיא העוצמה שלה, דרך כל האתגרים שאינם אתגרים אל שלווה ורוגע פנימיים.

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X