המקום הבטוח

בס"ד

לכולנו יש מסעות בחיים.. אני גיליתי שהמסע שלי חריג, עובר דרך המדבר הצחיח של החיים וכאילו מתעקש למוטט לי את המקום הבטוח. במשך ארבע שנים חוויתי אתגרים שימלאו כמה גלגולים. בדיוק כשהענקתי חיים וילדתי את בתי, מיד לאחר הלידה, חוויתי שיתוק כתוצאה ממשכך כאבים למשך עשרה ימים.. בדיוק כשהייתי מוכנה לכבוש את החיים, מצאתי את עצמי מתמודד עם כובש זר ואכזר  – מחלת הסרטן.. בדיוק כשהתחלתי לתת בית לתחושות ולרגשות הפנימיים שלי ולאסוף את עצמי מחדש, בדיוק כשהתחלתי לחזור למקום הבטוח, ביתי עלה בלהבות ואני ומשפחתי יצאנו בשן ועין, רק עם הבגדים לגופנו..

בחסד שמיים, את כל הקשיים הללו צלחתי בהשגחה נסית, עברתי את הכל כשאני יוצאת מחושלת וחזקה יותר ועם כמה תובנות אדירות לחיים. רציתי להעביר את התובנות הללו הלאה בקהלים גדולים ומצאתי את עצמי מתמודדת עם פחד במה משתק שמלווה אותי עוד מגיל קטנות. בכל פעם שהייתי צריכה לדבר מול קבוצה, קטנה או גדולה, בכל פעם שהייתי צריכה להביא את עצמי לידי ביטוי, הייתי מרגישה שהאדמה נפערת מתחת לרגלי, הרגשתי את המעמסה הרגשית שלי שוטפת אותי כמו גלי צונאמי ענקיים. אני לא יכולה לדבר, אני לא יכולה, לשמוע, אני לא יכולה לראות..

היות וכבר עברתי כמה וכמה ההכשרות, בין היתר את קורס המאמנים, "השיטה המשולבת להתפתחות אישית" של אליהו שירי במרכז כוח התודעה. אני זוכרת שתמיד התפעלתי מכמות המקורות היהודיים המצויים לכל אתגר .. סוף סוף הייתי יכולה לקרוא לדברים בשם. הטכניקות המהירות והתרגילים הפשוטים לתפעול, הביאו אותי למקום שבו התגברתי על פחד הבמה הזה שמלווה אותי בנאמנות כבר שנים, בזמן קצר יחסית.    

החלטתי לקחת את עצמי ברצינות ולטפל בעצמי. התגברתי על פחד הבמה ומאז אני מרצה, מנחת סדנאות ומטפלת במגוון שיטות, בארץ ובעולם (בלגיה ואמסטרדם) ומנהלת קליניקה מצליחה בביתר עילית.  

לאחרונה נחשפתי לתוכן חדש, אחר, שנוגע במקומות העמוקים ביותר של מה שנקרא 'אני'. IAQ הוא קורס שבעצם מרסק עד עפר את כל מה שחשבנו שאנחנו מכירים או איפה חשבנו שאנחנו עומדים ביחס לעולם. היכולת לקנות שליטה רגשית ולסנן את הרעשים החיצוניים והתודעתיים, היא נדבך חשוב בכל מה שקשור לתהליך הנפשי, ההתפתחותי שלנו.. כאחת שפועלת כבר שנים במסגרות רבות, אני קוראת לכן לבוא ולשדרג את איכות החיים שלכן ולהביא את עצמכן אל המקום האולטימטיבי הראוי לכן ביותר – לחוות אושר במלוא העוצמה שלו, לחוות את החיים במיטבם

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X