להאיר את החושך

בס"ד

אם הייתם שואלים אותי על מרכז כוח התודעה, הייתי אומרת לכם שכוח התודעה הוא סיפור אהבה שרק הולך ומתעצם מהיום הראשון שנחשפתי למרכז כוח התודעה. במסגרת הפעילות שלי זכיתי להעביר מסרים מעצימים ולחזק נשים רבות בארץ ומעבר לים. התכנים שקיבלתי בכוח התודעה ליבו את האש שבוערת בפנים והפכו אותי ללפיד שמסייע להאיר אפילו את המקומות החשוכים ביותר.

ענת: סיפור אהבה שרק הולך ומתעצם

אני זוכרת שבאחת הנסיעות שהוצאתי לקברות צדיקים, הצטרפה למסע אישה שהיתה חרדתית. הבנתי שאם היא כבר נכנסה לעולם שלי, יש לי חלק בחרדות שלה ולכן, הרגשתי שתרגיל מיוחד ונקודתי שלמדנו בקורס נר"ן המדובר יעזור לי לנקות אותה מתוכי ויעזור לה לשחרר את המגבלה שרודפת אותה. היא הגיעה לשדה התעופה עם מזוודה מלאה בחרדות ופחדים, כל צעד שהיא עשתה היה עדות לסבל שהיא סוחבת על עצמה. ביצעתי עליה את התרגיל כמו שאליהו שירי תמיד אומר: בהשתוקקות, בשפתיים דולקות, בכוונה ובכוח גדול. בתחנונים כשאני מבצעת את התרגיל והמסע אל קברות הצדיקים, שידרגו את כוח הכוונה שלי והרגשתי שכנראה, הפעם באמת פעלתי אצל האישה הסובלת הזו משהו..

כבר במהלך המסע, השינוי שהתחולל בה הפתיע את כולנו.

ברבות הזמן היא הפכה לאישה עצמאית, לא זקוקה לאף אחת, מתנהלת בכוחות עצמה, דבר שלא היה קיים אצל האישה הזו מעולם.

לכן, בגלל שאני מכירה מקרוב את הניסים והנפלאות שאנשים יכולים לחולל בחיים שלהם בכוח התכנים המדהימים שנובעים ממרכז כוח התודעה, אני יודעת שהבשורה החדשה שנקראת IAQ היא בשורה שיורדת כגשם במדבר, כטל חיים על נפשות עייפות.. היכולת שלנו לקנות שליטה רגשית ולמנוע מהעולם לנהל אותנו, תביא אותנו ליישום מירבי של הכלים הנפלאים שנלמדים, שדי קשה לתפעל אותם מתוך מקום הישרדותי וקורבני. IAQ הוא קורס שהוא בגדר קריאת השכמה לרמות הנסתרות של התודעה כדי להטביע חותם של שינוי בגנטיקה של הנפש.

Peleg Elkalay-6

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X