- ד”ר ראול רודריגז -

תגלית מדעית מגובה בפרס נובל חשפה: את יכולה לשרוף 11 - 23 שומן (או יותר) באמצעות הפעלת מנגון טבעי בגוף

(מימכתשים במותנים , כבד שומני, שקי השומן בידטוכונדריה) איך להיפטר אחת ולתמיד מהשומן, מהיים, בלי שקרים של תוספי תזונה

בלי להרעיב את עצמך ובלי ניתוח בריאטרי.

פסקה קצרה שמתארת את התגלית בצורה ספציפית ומדוייקת

מחקר עומק גילה, שרוב האנשים הסובלים מהשמנת יתר, מנסים להוריד במשקל באמצעות דיאטות שונות, ספורט, ותוספי תזונה. למרות זאת, רובם נוטשים את התהליך באמצע, וחוזרים למשקל המקורי שלהם, ואפילו עולים למשקל יותר גבוה. חדשות לבקרים מתפרסמות תוכניות דיאטה חדשות, קבוצות תמיכה, ופעילות ספורט, מלאים בהבטחות על הורדת משקל מהירה. אבל מהר מאד הבלון מתפוצץ לך בפנים ואתה שוב נכשל.

והתוצאה?

מדד הספקנות ממריא לגבהים חדשים, יאוש עמוק מעולם הדיאטות, וקול פנימי שלוחש בארסיות “אתה לעולם לא תצליח לרדת במשקל”. אז היום יש לי חדשות טובות בשבילך כי אתה הולך לשמוע על סדנת “חילוף חומרים מנצח“.ממש בקרוב החברים במשרד, הידידים מהשכונה, והמשפחה הקרובה, ישימו לב שהצלחת להוריד 6 ס”מ של שומן מאיזור הבטן. אנשים יתחילו לשאול אותך “מה עשית קיצור קיבה?” “תגיד, הפכת לאנורקס?” כן, אני יודע עולות לך עכשיו מחשבות של “כן בטח” מי אמר שהפעם זה אמיתי.

רגע לפני שאסביר לך למה זה יעבוד לך, ובמה זה שונה מכל הדיאטות שהכרת עד היום,יש לי שאלה אליך. האם נתקלת בחבר או בן משפחה, שלא משנה כמה הוא אוכל, לעולם הוא לא משמין. מה זאת אומרת לא משמין? לא עולה גרם…

כמה הוא אוכל? הרבה מאד. הרבה מעבר למה שתוכלו להכיל בארוחה אחת, שלא נדבר על קינוחים, שלא נדבר על ארוחות ביניים… מכיר, נכון? אז מה קורה כאן? מחקרים מוכיחים שאנשים שאוכלים מכל הבא ליד ולא משמינים, נהנים מחילוף חומרים גבוה. יש לי חמש אחיות, אחת מהן אוכלת כמויות גדולות ולא עולה במשקל, אבל כשאני מדבר על כמויות גדולות אני מדבר על כמויות שאדם לא יכול להכיל באופן טבעי. לעומת זאת הסובבים אותה סופרים קלוריות, גרמים, נשקלים כמה פעמים בשבוע, מאמצים אסטרטגיות, הולכים הרבה, עושים ספורט ובקושי מצליחים להגיע לאיזון בריא. הבשורה המשמחת, שמחקר פורץ דרך חשף שכל אדם יכול לשפר את מערכת חילוף החומרים שלו, ולייצר לעצמו מערכת שתשרוף שומנים גם מתוך שינה. רק כך תוכל להיות בטוח שאתה בדרך הנכונה לרדת במשקל. ובדיוק על המחקר הזה מבוססת שיטת ‘הדיאטה האחרונה’. ואם עדיין לא הבנת למה ‘הדיאטה האחרונה’ שונה מכל הדיאטות האחרות, ולמה היא תעבוד לך. אז תקשיב טוב, זה הדיאטה היחידה בעולם שממציא השיטה זכה בפרס נובל בזכות המצאתו.

זה בדיוק מה שהרבה גברים ונשים עושים ממש עכשיו, כאלו שנמאס להם מכל הדיאטות הקשות, ספירת קלוריות יומית, המתוקים שמגרים אותך, ואין כבר כח לעמוד מולם. מה סוד ההבדל בין שאר הדיאטות לזו של “חילוף חומרים מנצח“? אם חשבת שזה מקרי שאתה נכשל פעם אחר פעם בדיאטות שאתה מנסה לעשות. אז אני רוצה לומר לך שיש לזה סיבה. רוצה לדעת למה? מצויין אני אתאר לך איך נראה המצב כל פעם כשאנשים (וכנראה גם אתה) באים להיפטר מהשומנים המציקים. הם נכנסים לתוכנית חדשה, חוברת מתכונים מלאת מאכלי בריאות ועם מוטיבציה של חייל קרבי רגע לפני שהוא מסתער על אוייב אכזרי.
והאמת?
בהתחלה אתה מצליח לראות איך השומנים מתחילים קצת לרדת, פעמיים ביום אתה בודק, אולי ירדת עוד כמה גרמים. ואפילו חיוך קטן נמתח על פניך כשהחולצה נראית לך קצת גדולה. אבל אז מגיע ‘מלחמת הפיתויים‘ כאילו להכעיס, פתאום הדודה מזל מביאה לשבת את עוגת הגבינה שאתה הכי אוהב. ובדיוק החבר הכי טוב שלך חוגג אירוע באולם יוקרתי והאוכל… ולמרבה הפלא אתה אפילו מצליח להיות גיבור ולהשיב בשלילה לגרויים סביבך. אם נהיה כנים לרגע, עד כמה תוכל להחזיק מעמד? פתאום הדיאטה מתחילה להיות קשה. הרעב עולה, והחשק למתוק משתלט לך על המחשבה… במיוחד כשאתה יושב בערב בבית עייף ומותש מעוד יום עבודה ארוך ואתה חושק במשהו מתוק שייתן לך קצת אנרגיה, ועכשיו, שרירי המוטיבציה כבר גמורים, אז הרבה יותר קל לנו ליפול לרשת של המתוקים…

ולמרות כל המאמץ שעשית בתחילת הדיאטה? הכל מתחיל ליפול כמו מגדל קלפים. זה מתחיל בשוקולד אחד (כן, כולם אומרים רק זה וזהו) ונגמר בחיסול כל המתוקים בבית… עכשיו בא נברר ביחד למה הכישלון של הדיאטה היה צפוי מראש? זה לא בגלל שהתוכנית דיאטה לא הייתה טובה, ולא בגלל שהתפריטים היו גרועים. ממש לא. זה בגלל דבר אחד.

מצליח לנחש?

הסיבה

שהדיאטות נכשלות היא פשוטה, אבל חיוני שתדע אותה, כי זה לגמרי שונה ממה שסיפרו לך. הכישלון צפוי מהתחלה, בגלל שיש מאבק בין המודע לתת מודע שלך!!! בזמן שבמודע שלך אתה רוצה דיאטה, ואתה רוצה להיפטר מכל השומנים המציקים. אבל התת מודע שלך רוצה לשרוד, והוא חושב שאם אתה עושה דיאטה אז סוף העולם הגיע, ולכן התת מודע חופר ודורש את המתוקים שלו. וכשתת המודע הוא 97% מהמוח? המסקנה ברורה, אם לא תשנה את התת מודע שלך? לא משנה כמה דיאטות תעשה, וכמה קילומטרים תגמע בריצה נוטפת זיעה. תמיד תחזור למשקל הראשוני שלך בתוספת ריבית והצמדה. וזו בדיוק הסיבה שלעולם לא שמעת על זה עד היום! כי אם היית שומע? חברות הדיאטות וכדורי ההרזיה היו מפסידות מעל 6 מיליארד דולר בשנה. כי חשוב שתבין, הן מושתתות על הידיעה שבסוף תחזור למשקל הראשוני וששוב תרוץ לפרנס אותם.

כישלון כמעט צפוי מראש, כבר אמרנו?

האקדמיה להגשמת חלומות בראשות אליהו שירי

מבנה הקורס

- הקורס הוא פרונטלי
- כ 6 חודשים 160 שעות אקדמיות
- 17 מפגשים שבועיים
- 5 מפגשים עם מרצים מקצועיים
שהוכשרו בשיטה של אליהו שירי
- 2 מפגשים עם אליהו שירי
- 4 מפגשים עם רמי שירי
- 2 מפגשים עסקיים עם פנינה סורסקי
- מפגש עם מירב ואזנה מרצה בכירה
- מפגש עם נורית הרשקוביץ מאמנת ומרצה בכירה
- מפגש עם דנה ביטון מאמנת
ומרצה בכירה
- 3 מפגשים על גלעד שמאע מאבחן ומטפל מומחה
- עוד מפגשים עם מרצים בכירים מטעמנו

בנוסף מעל הכול יהיה לכם תמיכה קבוצתית
ע"י מאמנים ברמת Super visor

בונוסים למשתתפי הקורס

פגישת אימון עם אליהו שירי בקבוצות קטנות של שבעה אנשים באור יהודה

שווי 3000 ש"ח

אתר עם גישה אישית למשתתפי הקורס
בו יוצגו כל התכנים - הקלטות, סיכומים
פתוח לכל החיים

שווי 3000 ש"ח

10 סדנאות להעשרה במגוון תחומים - מתקיימות באור יהודה
או בגישה דיגיטליות
- עמידה מול קהל
- מכירות
- פיתוח עסקי
- פרקטיקום לאימון מקצועי
- מילוי הקליניקה שלך
- NLP לילדים
- חיבור עוצמתי פנימי ליכולות שלך
- ניהול פיננסי

שווי 7000 ש"ח


תמיכה ומענה לשאלות ב Whasapp ע"י מאמנים בכירים

שווי 2000 ש"ח


קורס מאמנים דיגיטלי או קורס בריאות דיגיטלי

שווי 5000 ש"ח

שווי בונוסים 18000 שקלים
שלך במתנה מאיתנו !

ההשקעה שלך בקורס

10,900 ש"ח
+
18,000 ש"ח בונוסים

סה"כ שווי החבילה: 28,900 ש"ח

אבל זה לא מה שתשלמו

אחרי הנחה מטורפת של:
23,000 ש"ח

נשאר רק: 5,900 ש"ח

אבל גם זה לא מה שתשלמו

מחיר השקה עד לסוף חודש יוני בלבד

רק: 4,900 ש"ח

ואם זה לא הספיק

הנחה מטורפת ללקוחות
האקדמיה להגשמת חלומות
50% הנחה במחיר של

2950 ש"ח בלבד

הקורס בבני ברק מתחיל ב - 1.9.2019 ימי ראשון

הקורס בחיפה מתחיל ב - 2.9.2019 ימי שני

הקורס בבאר שבע מתחיל ב - 3.9.2019 ימי שלישי

הקורס בירושלים מתחיל ב - 4.9.2019 ימי רביעי

להרשמה לקורס המאמנים
המקצועי ביותר בישראל בשיטה
של אליהו שירי

רשום פרטים בטופס זה:

למה ללמוד את השיטה של אליהו שירי

1. אליהו שירי הכשיר אלפי אנשים בסדנאות
וקורסים של כח התודעה.

2. אליהו שירי הוא מאסטר טריינר NLP

3. בעזרת ההכוונה המדויקת והייחודית שלו
בתהליכי האימון השונים, המחוברים למקורות
בזכות השיטה והדרך הייחודית - אלפי אנשים שינוי את חייהם !

הקורס בבני ברק מתחיל ב - 1.9.2019 ימי ראשון

הקורס בחיפה מתחיל ב - 2.9.2019 ימי שני

הקורס בבאר שבע מתחיל ב - 3.9.2019 ימי שלישי

הקורס בירושלים מתחיל ב - 4.9.2019 ימי רביעי


הרשמה מוקדמת לקורס עד ה 30.6.2019

רק ב - 4900 ש"ח
במקום 5900 ש"ח

(50% הנחה ללקוחות
תכנית ההכשרה השנתית
של כח התודעה)

ב - 2950

רשום פרטים בטופס זה:

מה הבוגרים שלנו מספרים

דנה ביטון

קוואצ'רית מוסמכת NLP | סופרוויזרית | מוסמכת נר"ן | מרצה | מצטיינת בכח התודעה

" נחשפתי לתכנים המדהימים של אליהו שירי לפני כ-6 שנים וחיי השתנו מהקצה לקצה. היתה לי מטרה ברורה, למקסם את היכולות שלי ולהוציאן מהכח אל הפועל.

 בקורס המאמנים חוויתי פריצת דרך אדירה ומשמעותית בחיי, כשהתמקצעתי בכלים עוצמתיים משני חיים, שמשפיעים בכל רבדי נפש והרוח של האדם והתת מודע שאיתם יכולתי לעזור לעצמי ולאחרים במגוון אתגרי החיים בחיי יום יום שלהם…"

אורטל אביזמר

מאמנת NLP תקשורת חיובית | מומחית שיח אישי | מוסמכת נר"ן

" סיימתי לימודי קורס מאמנים במחזור יב״ מאז אני מסתובבת עם מזוודת כלים משובחת מעולם ה NLP דימיון מודרך , מעולם החסידות כלים וטכניקות רבות בהם אני משתמשת עם מתאמניי שחווים שיפורים ושינויים מרגשים .

 מאז לימודי המאמנים אצל אליהו שירי התמחתי והתמקצעתי בתרגיל ה״שיח האישי״ תרגיל מבין הטובים בעולם שעזר לי ולכל מתאמניי לסנכרן בהצלחה רבה את המודע עם התת מודע בכל מטרה ממליצה בחום !!!! "

חיים חגבי

מאמן אישי מטעם כח התודעה | מאסטר NLP

קורס המאמנים של אליהו שירי בנוי בצורה שעוזרת להטמיע את החומר הנלמד בקלות. הוא מתייחס לכל תחומי החיים בצורה עניינית ופרקטית, כך שאתה יכול ללמוד את הדברים הנחוצים בזמן קצר יחסית וביעילות "

אורלי יצחקוב

מאמן אישי מטעם כח התודעה |

" סיימתי לימודי קורס מאמנים במחזור יב״ מאז אני מסתובבת עם מזוודת כלים משובחת מעולם ה NLP דימיון מודרך , מעולם החסידות כלים וטכניקות רבות בהם אני משתמשת עם מתאמניי שחווים שיפורים ושינויים מרגשים .

 מאז לימודי המאמנים אצל אליהו שירי התמחתי והתמקצעתי בתרגיל ה״שיח האישי״ תרגיל מבין הטובים בעולם שעזר לי ולכל מתאמניי לסנכרן בהצלחה רבה את המודע עם התת מודע בכל מטרה ממליצה בחום !!!! "

סוף ההרשמה המוקדמת

30.6.2019

נותרו ימים אחרונים להרשם:

ימים
שעות
דקות
שניות

הקורס בבני ברק מתחיל ב - 1.9.2019 ימי ראשון

הקורס בחיפה מתחיל ב - 2.9.2019 ימי שני

הקורס בבאר שבע מתחיל ב - 3.9.2019 ימי שלישי

הקורס בירושלים מתחיל ב - 4.9.2019 ימי רביעי

להרשמה לקורס
רק ב - 4900 ש"ח
במקום 5900 ש"ח

(50% הנחה ללקוחות
תכנית ההכשרה השנתית
של כח התודעה)

ב - 2900 ש"ח

רשום פרטים בטופס:

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X