תודה רבה!

עשית עכשיו את ההחלטה החשובה בחייך.

רוצה לדעת למה?

בגלל שקורס המאמנים הוא המפתח שלך
להפיכה למאמן מבוקש המרוויח 6 ספרות.

הקורס כולל:

תמיכה קבוצתית ע"י מאמנים בכירים

מאמנים בשיטת כח התודעה מרוויחים כ-500 ש"ח לשעת אימון בשוק הפרטי

מה אקבל תוך 6 חודשים?

אפיק הכנסה המשלב השפעה וסיוע לאנשים

מארז נרחב של כלי אימון הטובים ביותר

שינוי מהותי בחיים האישיים והמשפחתיים

הגדלת משמעותית של ההכנסות והרווחים שלך

בסיום הקורס המהפכני בישראל
תוכל לכבוש את העולם עם הכלים הבאים

אז מה המומחים אומרים עלינו?
ויותר חשוב - איזה תוצאות הם מייצרים?

תומר משה

// אנליסט פיננסי, מאמן אישי ועסקי, איש סגל אקדמי בתחום הכלכלה ההתנהגותית, M.B.A //

"התהליך החווייתי עם אליהו שירי הוא מתנה גדולה שאדם שרוצה להתפתח חייב לתת לעצמו. כששמעתי את אליהו מדבר לראשונה על קורס המאמנים, הבנתי שזו החבילה המושלמת של הידע המשולב שתמיד חיפשתי לדעת, והקורס עצמו ענה על כל הציפיות ובגדול.

התפעלתי מכך שבשום קורס אקדמי שעשיתי שנים רבות, לא למדתי את חכמת החיים שלקחתי מכל שיעור ושיעור בודד בקורס.

זוית הראייה שלך משתנה ואתה מפתח את היכולות המנטליות - רגשיות שלך לרמה אחרת. אליהו, בדרכו הייחודית והמרשימה, "מזריק לך לוריד" כלים עוצמתיים ביותר, שאת ההשפעה שלהם אתה חובה על עצמך מדי שבוע ושבוע ורואה איך זה עובד בפועל, לא רק בתיאוריה, כך שאני מלא ביטחון בכוחם של הכלים להשפיע באמת, וזה מדבק ויוצר את השינוי אצלך ואצל כל מי שאתה מעביר לו את הכלים החזקים. אני ממליץ על הקורס לכל אדם.

שרונה חונן

// פסיכותרפיסטית, מטפלת משפחתית, זוגית ופרטנית מרצה ומאמנת בכירה בכח התודעה //

"קורס המאמנים של כוח התודעה העשיר את ידיעותיי ועולמי במס' אספקטים: האספקט החשוב הקיימת עבורנו והיא - מערכת היחסים שלנו עם עצמנו. ביותר בעיני הוא התרומה האדירה שקבלתי בעקבות הקורס במערכת היחסים החשובה ביותר הנפש של ממש. הקורס מאפשר חיבור לחוזקות, לעוצמות, למשאבים ולאוצרות אינסופיים ומאפשר חיזוק כוחות הגשמה עצמית ועוד.

אספקט נוסף שקבלתי מהקורס הוא: השגת יעדים בתחום הבריאות, הפרנסה, מערכות יחסים, ובאספקט המקצועי (למרות הידע העשיר בפסיכולוגיה ובטיפול): באמצעות קורס המאמנים נחשפתי לטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם, נאנו-טכנולוגיה, כיצד לתכנת מחדש את התודעה ולהשתמש בתרגילים מעשיים ופשוטים ליישום, אשר דרכם השגתי הישגים מרשימים עם מתאמנים בזמן קצר יותר יחסית, רמת הביטחון המקצועי שלי עלתה פלאים בזכות ההיכרות עם הכלים והשימוש בהם, והתוצאות - אגדיות ופנומנליות!"

הלל שיינפלד

// טייס וסגן אלוף בחיל האוויר, רואה חשבון בעל תואר שני במנהל עסקים //

"נוכחתי בהרצאותיו של אליהו ונשבתי בקסמיו. הבחור הוא מרצה מסוג "אחר", כריזמטי, שופע ידע, וורבלי ברמות מדהימות, בעל יכולת ריתוק מגנטית - הבחור שובה לב. מרצים רבים שמעתי בחיי, אך הוא עלה על כולם.

אליהו אדם ייחודי, בעל קסם ואישיות מרתקת. הייתי ממליץ לכולם להתנסות בחווית הרצאותיו, המעשירות והמרתקות."

רותי גיאת

// מנחת הורים וילדים, מומחית בעבודה עם נוער, בעלת תואר ראשון בחינוך//

"מדובר בקורס מעצים ומשמעותי ביותר, מקבלים בו המון ידע שאפשר לקחת וליישם בכל שטחי החיים!

כמי שעובדת עם נוער במשך שנים ומעבירה סדנאות, אני יודעת שאפשר להעניק את הכלים הללו גם לילדים ונוער ולצפות לתוצאות מופלאות.

אני עצמי יישמתי את הכלים הללו עם הילדים שלי בבית וכשראיתי "כי טוב", התחלתי לעבוד איתם בחוץ, עם לקוחות. זה מדהים לראות את השינוי שמתחולל אצל אנשים שמחליטים להגיע לקורס המאמנים ולחוות על בשרם את העוצמה שבשיטה המשולבת.

גם אם לא רוצים לעבוד בתחום, זה פשוט קורס חובה לכל אדם ובמיוחד לכל הורה!"

הרב אהרון טוויג

// מנהל תלמוד תורה אמרי דוד, ת"א //

"הגעתי לקורס בעקבות כך שנחשפתי לכלים המדהימים במסגרת הטיפ היומי, אותם יישמתי על בשרי וראיתי איך השינויים לטובה רוקמים עור וגידים במציאות הפיזית. הכלים אותם קיבלתי בקורס מאמנים עזרו לי בכל תחומים שבו יישמתי אותם: במשפחה, בעבודה עם המורים, עם התלמידים ועם הגורמים החינוכיים שמסביב.

אחד הכלים שחוללו מהפכים של ממש במערכות היחסים המגוונות והמורכבות במסגרות השונות בהן אני נמצא הוא הכלי "קסם הקשר". כוחו של כלי זה התגלה בעוצמתו כאשר יישמתי אותו ספציפית עם אדם רב מעלה שמערכת היחסים איתו היתה מאתגרת, והיישום של הכלי ברגש ובעוצמה העלה את מערכת היחסים למסלול חדש לגמרי.

הנחת, השלווה והרוגע שהקורס הקנה לי שווים כל הון שבעולם וכמובן שאותה שלווה ורוגע קורנים גם על הסובבים אותי. זה מורגש ממש!

אני ממליץ בחום לכל אדם החשוף לעבודה עם אנשים ושחפץ להתקדם במישור המקצועי והאישי – לבוא ולקנות לו ארגז כלים עוצמתי שיחולל שינוי עמוק ולאורך טווח בחייו. בהצלחה!

הכירו את אליהו שירי
פנומן של עולם הפיתוח האישי

כבר בגיל 14 גילה אליהו את עוצמת התת מודע כשפתר בעזרת תרגילים פשוטים בעיה כרונית של בטחון עצמי ממנה סבל מילדותו. במהלך השנים רכש עוד ועוד ניסיון חיים בכלים נוספים והגיע בעזרתם לתוצאות בכל תחום שבחר, פעמיים אלוף הארץ בקרב מגע, בזמן שירותו בצנחנים אימצה החטיבה את שיטות הלימוד שלו וכיום יחידות מיוחדות בצה"ל עוברות הכשרה על פי שיטה אותה כתב אליהו בזמן שירותו.

לאחר חזרתו בתשובה בזמן שעבד כאיש מכירות הפך תוך מספר חודשים לאחד מאנשי המכירות המובילים בארץ ובאירופה, ותוך זמן קצר החל לפתח שיטות הדרכה לסוכנים בחברות שיווק הגדולות והמובילות בארץ.

גם כשהחל אליהו את דרכו כמאמן בסדנאות שליטה בתת מודע הפך בזמן קצר לאחד המאמנים המובילים עם ממוצע של 600 משתתפים מדי חודש בסדנאות ברחבי הארץ עם חשיפה של עשרות אלפי איש בישראל בלבד בטלוויזיה ברדיו ובאתר הבית של כח התודעה.
מדי שבוע עשרות עדויות של משתתפי הסדנאות אשר ביצעו את התרגילים הלקוחים בחלקם משיטת ה NLP חלקם משיטות קאוצ'ינג קלאסי, חלקם משיטות פסיכולוגיות בשיתוף כלים ומקורות חדשניים מהקבלה והחסידות.

עכשיו לראשונה ועקב מאות הדורשים טיפול אישי ולא מקבלים מענה החלטנו לפתוח את השיטה לכולם, עכשיו גם אתם יכולים להיות חלק מהמהפכה ששוברת את כל גבולות ההיגיון וההצלחה!

אליהו שירי שעצמו הוכשר כמאסטר וטריינר NLP אצל וויל הורטון מהפדרציה האמריקאי ל NLP וכקאוצ'ר באוניברסיטה העברית בין שאר הדברים, החליט לנצל את הידע הכביר אשר רכש בקורסים ובהכשרות השונות מול המציאות בשטח , ויצר את קורס המאמנים המושלם.

תוך כארבעה חודשים תתחילו לאמן.
נקודה!

ההבטחה שלנו:

תוך ארבעה חודשים של 120 שעות אקדמיות ובמידה ותצליחו בכל המטלות והמשימות אותם מציב הקורס, תוכלו לקבל הפניות של מטופלים המבקשים. לעזר דרך נציגי כח התודעה, ואינם מקבלים מענה, עכשיו תוכלו אתם לפתוח. אפיק הכנסה אשר משלב סיוע לרבבות אנשים אשר איכות חייהם נפגעת. מדי יום ומדי דקה. ואולי אתם בעצמכם מחפשים פתרון או מעוניינים לתת. ​

ואולי אתם בעצמכם מחפשים פתרון או מעוניינים לתת פתרון לאחרים ללא קשר לעתידכם המקצועי, אתם מוזמנים להצטרף לקורס וללמוד את כל התרגילים שתצטרכו בכדי לסייע לכל אדם ולכל בעיה, וקודם כל לאדם החשוב ביותר – אתם עצמכם.​

כל משתתפי הקורס יעברו כל תרגיל על בשרם, על הקרובים והחברים, יעברו הכשרה עסקית אשר תעזור להם לפתוח עסק לרכוש מטופלים ולשמור על כל מטופל כלקוח לאורך זמן. אנחנו ניתן לכם גם את הכלים הנפשיים אבל גורמים להם להביא את המטופל הבא שלכם. גם את הכלים העסקיים, איך יוצרים קשר עם לקוחות, איך משמרים אותם ואיך גורמים להם להביא את המטופל הבא שלכם.

מבנה הקורס:

• 15 מפגשים שבועיים בשעות הערב בני 5 שעות אקדמיות מלאות כל אחד.

• מפגש שבועי נוסף ("חממות") לתרגול הנלמד (שעתיים באזור מגוריכם) בין התלמידים.

• גברים ונשים בהפרדה מלאה לנוחות האוכלוסייה הדתית.​

• בכל שיעור מבחן ותרגול מעשי.​

• כל כלי יחויב ב"פרקטיקום" שבועי יישום על אדם שאינו משתתף בקורס.​

• כל שיעור הדגמה של התרגיל הנלמד.​

• שיעורים מקצועיים בתקשורת עסקית.

• שיחה טלפונית מוקלטת למשתתפי הקורס.​

• שתי תעודות סיום של מרכז כח התודעה.

אז מה נשאר לחשוב?
הצטרפו היום לקורס המאמנים!

© כח התודעה - ביה"ס להתפתחות אישית | בראשות אליהו שירי

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X