אימון לנפש

אוריין , אם חד הורית שנפלה לתהום לאחר "גרושין מפתיעים”, כפי שהיא מגדירה זאת, הצליחה, לשקם את החיים האישיים ואף פיתחה קריירה חדשה בתור מאמנת כח התודעה בעזרת הכלים והשיטות שלמדה אצל אליהו שירי.

איך הצליחה אוריין, לטפס מהתחתית לחיים שלמים מלאי בטחון ושמחה?

orian

אוריין זהר שלמה: חוויתי את כל השיטות

זה קרה ללא שום הכנה מוקדמת מספרת אוריין, בגיל 39 מצאתי את עצמי בעיצומם של "גרושים בהפתעה",  המשבר היה פתאומי הוא תפס אותי ממש לא מוכנה, הרגשתי שהאדמה נשמטת תחת רגלי שאני נשאבת לבור שלא רואים את הסוף שלו, נתקפתי בחוסר שליטה מוחלט על החיים שלי, כשהכיוון… הידרדרות בכל התחומים, שלא תדעו.

מה ניסית לעשות באותם רגעים?

כמובן התחלתי בקרובים ביותר, ניסתי להיעזר במשפחה שלי, נפגשתי מספר פגישות עם  פסיכולוג, נרשמתי לקורס NLP כל דבר שיש סיכוי שיעזור לי לחזור למקום הבטוח והיציב שאותו חיפשתי.

לצערי, כלום לא עבד. המצב רק הלך והחריף, התחלתי לסבול מדיכאון ומחרדות מה שהתפתח לאנורקסיה ובעקבותיה נפילות פתאומיות באמצע הרחוב.

האור מתחיל להפציע

זוכרת מה גרם לך להתחיל לראות את האור?

כן איך אני יכולה לשכוח, יום אחד חברה טובה המליצה לי לחפש תכנים של אליהו שירי מכח התודעה, ואכן מצאתי אותו בגוגל בהתחלה לא התחברתי אליו, אני באה מבית דתי והאיש הזה עם הפאות והכיפה הגדולה הרתיע אותי ובהתחלה ממש לא רציתי להקשיב לדברים שלו.

למרות החשש, ומתוך מחשבה ש"מה שלא מועיל בטח לא יזיק", אוריין מתחילה לצפות בסרטונים שמצאה ולהאזין לדבריו של שירי. ככל שהעמיקה בדברים הם החלו לחלחל לעומק נשמתה כאן הבינה אוריין שיש אור בקצה המנהרה.

"אני זוכרת", מספרת אוריין, "שמתוך המקום הכי שפל, הכי רדוד והכי עצוב, אני כותבת לאליהו שירי מכתב שבו אני מתארת אישה מחוברת למכשירי הנשמה, לא אוכלת, לא שותה, שוקלת 45  ק"ג, על גבול האנרוקסיה. אישה ששום דבר לא מעניין אותה, מתחילה לגלות את חיבור הענף לשורש, החיבור למקום האמיתי והעבודה על הבטחון בקב"ה ובעצמי.”

Peleg Elkalay-6

מה היה כל כך מיוחד ושונה בתכנים של אליהו?

אליהו מחבר בין NLP קלאסי לרבדים רוחניים אמונים אצלי זה ממש עבד, מה גם שכל כלי שלמדתי ויישמתי  ראיתי תוצאות מידיות, ההתקדמות היתה בקפיצות קוונטיות לא פחות, אתה גם פוגש אנשים שכל אחד מביא את הבעיות או האתגרים שאתם הוא מתמודד וכל הקבוצה נותנת לך גב לרוץ ולהתקדם, החיבור שאליהו מכנה חיבור ענף לשורש, החיבור למקום האמיתי ההבנה שהכל מאת הקב"ה מכוון לעשות טוב לקדם אותנו קדימה זו הנקודה שבה התחלתי להתייצב ולעלות מעל פני המים.

תגידי, מה היית רוצה להעביר למי שקורא אותנו עכשיו?

"אליהו שירי הוא הבן אדם שהוציא אותי מכל הבוץ בחיים שלי. אני אדם מאוד שכלתן אני לא יכולה להתחבר למשהו שאין בו אמת ושאין לו הוכחות אמתיות.

הידע הזה שאליהו מביא הוא לא המצאה שלו, אבל הוא יודע להגיש ולארוז אותו בצורה שקל להבין. כל מה שאנשים צרכים לעשות זה להתחיל להתחבר למשאב הזה משם הדרך קצרה זה נכנס לגוף כמו אינפוזיה ומתחיל לחלחל לעורקים, ואז נוצרים שינויים בתת המודע, בבריאות, ובעוד הרבה תחומים בחיים.

"אני ומשפחתי קיבלנו מתנה בדמותו של אליהו שירי", מסכמת אוריין, "וחשוב לי שאחרים גם יחשפו לאוצר הזה, שישימו בצד את הסטיגמות, ירשמו, ישמעו ויפנימו את השיטה, ולא יתקעו כמו שאני נתקעתי במקום מאוד לא טוב במשך 6 שנים. אפשר לקצר את הסבל אפשר להתחיל דף חדש עם בטחון, עם אמונה בקב"ה ובעצמנו ולצאת לדרך חדשה" ואפשר לקחת את כל זה גם הלאה כמו שאני עשיתי להפוך להיות מאמן מוסמך של כח התודעה,

אני כאן בסוג של הכרת הטוב לא מתוך אינטרס אישי רק מתוך הרצון לחבר כמה שיותר לשיטה והתכנים שאליהו מנגיש

רוצים להתחיל לקחת שליטה על החיים שלכם ולהיות מאושרים יותר? לחצו כאן

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X