המפגש הכי לא צפוי שמניב תוצאות מדהימות

מזה כארבע שנים אליהו שירי ו"כח התודעה" משנים את חייהם של עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם בעזרת השיטה המשולבת להתפתחות אישית.

אליהו שירי הוא מאסטר NLP, והוא תפס מקום בתודעה הציבורית כאחד המאמנים המובילים, תוך חשיפה של תכנים מצילי חיים ברדיו, בהרצאות, בכנסים, בסדנאות, בקורסים ועוד.

אליהו שירי למד את תורת החסידות מגיל צעיר ומצא בה כוח ריפוי עצום. אבל לא על התורה לבדה יחיה האדם. שירי מאמין בשילוב בין עולם הדת לבין שיטות אימון מהטובות ביותר בעולם המודרני. הוא יוצר חיבור ייחודי ויוצא דופן בין שני העולמות כדי להגיע לתכנות תת המודע וכדי לרתום אותו לחיים מלאי סיפוק.

קורס המאמנים שלו,לא סתם נקרא קורס המאמנים של ישראל, הוא  הקורס היחיד בעולם הבנוי בשיטה המשולבת הזו והוא מהווה פריצת דרך בתחום האימון. הוא מוציא מתוכו מאמנים מקצועיים המתמחים בשיטה זו ומעידים עליה כי היא הנתיב המהיר ביותר להצלחה בכל מעגל החיים.

בוגרי הקורסים של אליהו שירי לומדים כיצד שולטים בתת המודע, מעניקים פתרון לפחדים, חרדות, דכאון, טראומות והתמכרויות, כיצד מפתחים מערכות יחסים משגשגות, יוצרים הצלחה בתחום האישי, הפרטי והעסקי, עומדים בהחלטות ומחזקים את המוטיבציה. הם למעשה רוכשים מיומנויות חדשות המאפשרות להם לקחת בחזרה את השליטה בחייהם, ולהגשים את הייעוד שלהם לעזור לאחרים לעשות את אותו הדבר.

אין ספק שהצלחת הקורס מדברת בעד עצמה וקורס המאמנים הקרוב, מחזור כ"א, כבר SOLD OUT!


נפתחה ההרשמה המוקדמת למחוז כ"ב שיתחיל, אי"ה, ב-27 בדצמבר.

לפרטים ולהרשמה >> 

https://tatmuda.co.il/coaches/

כתיבת תגובה