מסר אישי מאליהו שירי
בנושא החלטות חשובות

שלום חברים וחברות יקרים,

היום בערב אני עומד לעלות על הבמה שוב  ולהרצות מול מאות אנשים חכמים ורעבים לידע ושפע.

האורות של המקום בהירים, הצוות מסדר את הכל ומוודא שכולם מאושרים,  הקהל יושב בשקט ובשקיקה, ואני מכין את עצמי ברמת התודעה  לתת הרצאה שתשנה למאות האנשים שם את החיים.

הרבה פעמים אני שואל את עצמי איך הגעתי למצב שאנשים נוסעים אלי מקצוות הארץ, ואיך הצלחתי להשפיע באופן חיובי כל-כך על מעל 65,000 אנשים מדהימים.

הכל מחזיר אותי להחלטה אחת גדולה שעשיתי כשפתחתי לפני 7 שנים את ארגון כח התודעה במטרה לשפר את חייהם של כל אלו הסובבים אותי. 

למרות הצלחות שנחלתי בעבר, ידעתי שאיני מצויד למשימה זו בצורה הראויה:

– לא נולדתי עם כשרון יוצא דופן.  – לא הייתי חרוץ באופן שיבטיח לי הצלחה.  – לא ידעתי כיצד לנהל ארגון בהצלחה, בטח שלא בגודל כזה. – לא הייתה לי אסטרטגיה גאונית, או אמונה יוצאת דופן בתת-ההכרה.

ידעתי שהדברים האלו לא יובילו אותי להצלחה,  משום שהעולם מלא באנשים עם כשרון, חריצות, אסטרטגיה ואמונה שמסתובבים סביב הזנב של עצמם.

מה שהיה מיוחד אצלי, הוא שלמשך כל אותה תקופה (ועד היום),  יום אחרי יום התפללתי לריבונו של עולם לתת לי את הכח לזכות את הרבים ולשמח המונים,  ולהראות להם שיש חיים לפני המוות. זוהי הייתה התפילה שלי.

באותה נקודת התחלה שבה הצהרתי את כוונתי, ומאז עד היום, נפתח בי משהו כאשר אתה מתפלל מספיק חזק, נפתח בך משהו, והמזל מתרומם.

כפי שכתוב בסיפורי מעשיות על החכם והתם: התם בעל השכל הנמוך, עסק כל הזמן בהודיה ובשבח, ואז התרומם מזלו.  רבי נחמן כותב שכאשר התרומם מזלו, הוסיפו לו חכמה מהשמיים,  וחכמה זו רוממה את מזלו יותר במעגל קסמים מבורך.

ההחלטה הגדולה שלנו, שמובילה להצלחה הגדולה שלנו,  תמיד מגיעה מגורמים נסתרים (כוחות, נסיבות, אנשים ואירועים שהסתדרו לטובתנו)  למרות הרצון שלנו לקחת אחריות מלאה עליה.

למה אני מספר לך על זה?

בגלל שעומדת בפניך כרגע החלטה גדולה.

ב-7 השנים האחרונות העברתי הרצאות והדרכות  למעל 65,000 אנשים מצוינים מכל המגזרים והגילאים ברחבי ישראל,  קורסי מאמנים ומטפלים אשר יצרו ניסים בחיים של אנשים.

עבודה בלתי-פוסקת זו של חפירה ונבירה בנבכי הנפש, המודע ותת-המודע,  יצרו פירות מופלאים של תובנות וכלים המאפשרים לנו לעלות אל מעבר למציאות וליצור חיים נטולי פחד, שיפוטיות, מתחים וביקורת.  תחושה של ניקוי פנימי, ומעיין מגנט המאפשר לכוחות, נסיבות, אנשים ואירועים להסתדר לטובתנו.

כל הפירות הללו סודרו בצורה קפדנית עם ההשגחה העליונה, ומתוך כל זה פיתחנו שיטה המביאה למיצוי מלא של כוחות הנפש, הרוח והנשמה  עם עוצמה שאין שנייה לה בקורס המבוסס על השורש, המקורות, והקבלה.

שיטה זו, אשר ידועה בתנ"ך בשם "שיטת בני הנביאים",  הונגשה ותומצתה באופן שכל אחד יכול ללמוד ולהשתמש ואנו קוראים לה:  שיטת נר"ן.

חברים וחברות יקרים, אתם בטח מתחילים להבין מדוע אני מספר לכם כרגע את הסיפור הזה.  משום שאני עומד להציע לכם את האפשרות לקחת את ההחלטה הגדולה שלכם בסייעתא דשמיא…  ולצאת מהמטריקס אל תוך חיים נטולי פחד של שפע!

כינרת, תלמידה של שיטת נר"ן, מספרת שלפני 15 שנה נפצעה בפיגוע מחבל מתאבד נכנס לבית הקפה שבו עבדה, ביקש כוס קפה, והפעיל את חגורת הנפץ.  היא נכנסה באותו רגע לתרדמת של 3 חודשים  וכאשר התעוררה עמדה מול תהליך שיקום גופני של 4-5 שנים,  ופוסט טראומה וקשיים נפשיים שלא הפסיקו לרדוף אותה גם לאחר השיקום.

למרות שידעה שהריפוי של הנפש יגיע דרך היהדות,  היא אינה הצליחה למצוא דרך להתמודד עם השיתוק וההצפות הבלתי-פוסקות.

ההחלטה הגדולה שלה קרתה כאשר היא החליטה להגיע לקורס נר"ן.

היום היא מספרת:

 "אני פשוט מרגישה שמסך כבלים השתחרר. אני חופשיה, שמחה, לא מפחדת יותר.  אי-אפשר לתאר במילים את הכלים מצילי החיים, המשמחים והמדהימים שקיבלתי בקורס הזה… תודה רבה."

לאחרונה החלטנו להנגיש את הקורס,  ולאפשר לך ללמוד אותו מהבית ולקבל את הידע והישועות והניסים ללא הצורך לנסוע לאולם ההרצאות שלנו באור יהודה.

ידענו גם שעניין המחיר אינו קל עבור כולם ולכן החלטנו לזמן מוגבל להציע את קורס שיטת נר"ן  באופן דיגיטלי בהנחה משמעותית,

עם מעל 25 שעות של תוכן, יחד עם תמיכה מלאה שלנו  וגישה מלאה לימי העיון המרתקים שלנו, במחיר מיוחד.

ל-48 השעות הקרובות, עד סוף חודש פברואר,  אנו מציעים את קורס נר"ן הדיגיטלי במבצע של 265 שקלים * 12 תשלומים.

זו ההזדמנות שלך לקחת את ההחלטה הגדולה שלך,  כפי שאני קיבלתי לפני 7 שנים כאשר פתחתי את כח התודעה,  וכפי שכינרת קיבלה כאשר הצטרפה לקורס נר"ן.

ארגון כח התודעה נועד לעזור לך להתעלות מעל הטבע,  ליצור נסים בחייך ולגלות את החיים לפני המוות.

המטרה שלי היא לעזור לך,  אך הדבר היחיד שיכול באמת לעזור לך, זה התפילה החזקה שלך לעבור לחיים נטולי פחד, שיפוטיות, מתחים וביקורת.

אם תפילה זו מובילה אותך להצטרף אלינו, יד ביד,  וללמוד מביתך את שיטת בני הנביאים הקדושה,  נשמח להיות כאן לצידך לאורך כל הדרך – אנחנו רוצים שאתה תצליח.

לכן כל מה שנותר הוא להתקדם ולהצטרף לקורס נר"ן הדיגיטלי, בלחיצה על הקישור ותוך כמה דקות השיטה אצלך בבית מהמחשב ומהפלאפון בלינק כאן: http://bit.ly/NaranDigital

אם יש לך עדיין ספקות או שאלות,  הצוות המוכשר שלנו ישמח לסייע לך בטלפון – 072-272-2777.

תודה רבה והמשך יום מלא באמונות מעצימות,

אליהו שירי

×
×

עגלת קניות

מגיעים לעכו!

מלון חוף התמרים, עכו

המכניזם הרוחני קבלי של ההצלחה!

בהנחיית אליהו שירי

X